Witamy w świecie
lux.edu

Problemy z ocenami?

Nerwy przed egzaminem?

Kłopot z wyborem szkoły lub uczelni?

Brak możliwości rozwoju pasji?

Z nami znajdziesz satysfakcjonujące Cię rozwiązanie!

lux.edu.pl_o_nas_połowa_torusa_rzut

Kim jesteśmy?

Lux.edu to polska firma rodzinna.

Tworzymy ją z pasji do nauki, chęci dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz smutnego przekonania, że obecny system edukacji nie odpowiada wymaganiom Twoim, Twoich Rodziców czy przyszłych pracodawców.

Lux to łaciński termin oznaczający światło, a skrót edu nawiązuje do wykształcenia, wychowania.

Chcemy pokazać, iż zdobywanie nowych wiadomości czy umiejętności, poznawanie i (co najważniejsze!) zrozumienie tajemnic otaczającego Cię świata oraz rozwój Twoich wyjątkowych talentów może być i w rzeczywistości jest fascynującą przygodą!

Na jej końcu czeka Cię "6" z egzaminu, prestiżowa szkoła, wymarzony zawód, osobista satysfakcja z realizacji własnego planu. Dlatego już teraz wspólnie wybierzmy się w tę wyjątkową podróż ku świetlanej przyszłości...

lux.edu.pl_o_nas_połowa_torusa_rzut_
Artur

dr Artur Jarema Wójcik  prezes zarządu

Absolwent XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie, laureat i finalista dwóch edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej. W 2017 roku ukończył z wyróżnieniem indywidualne, międzywydziałowe studia matematyczno-przyrodnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (magister chemii), a w 2021 roku zdobył tytuł doktora nauk chemicznych na Wydziale Chemii tej uczelni.

Stypendysta stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministra Edukacji Narodowej.

Zawodowo związany z Wydziałem Chemii UJ oraz firmą biotechnologiczną Selvita S.A.

Posługuje się płynnie językami angielskim i niemieckim (certyfikat DSD II), uczy się także języka rosyjskiego.

Pasjonują go nanotechnologia, literatura przygodowa, ekonomia oraz dydaktyka.

lux.edu.pl_o_nas_inż._Michał_Bolesław_Wójcik_portret_1

inż. Michał Bolesław Wójcik  członek zarządu

Absolwent XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie. W 2019 roku ukończył studia i uzyskał tytuł inżyniera logistyki na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie.

Zawodowo związany m.in. z DB Schenker AG oraz German Medicine Net Sp. z o.o.

Posługuje się płynnie językami angielskim i niemieckim (certyfikat DSD II) oraz dobrze językiem chińskim.

Pasjonują go motoryzacja, lingwistyka, przedsiębiorczość i finanse.

lux.edu.pl_o_nas_mgr_szt._Lizaveta_Fiadosava-Wójcik_portret_1

mgr szt. Lizaveta Fiadosava-Wójcik  członek zarządu

W 2020 r. ukończyła z wyróżnieniem wzornictwo na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, uzyskując tytuł magistra sztuki.

Stypendystka stypendium Rektora ASP. Jej prace z zakresu grafiki, ilustracji czy projektowania opakowań prezentowane były na międzynarodowych i krajowych wystawach w Krakowie, Warszawie, Pradze (Czechy) i Eger (Węgry) oraz znalazły uznanie w oczach jury takich konkursów, jak Model Young Package 2019 czy Art of Packaging 2020.

Posługuje się płynnie językami polskim, rosyjskim i białoruskim oraz dobrze językiem angielskim.

Pasjonują ją fotografia analogowa, malarstwo olejne, sport.

Wspólne
wartości i cele

Pełen profesjonalizm – z góry określamy, jakich wiadomości oraz umiejętności i w jaki sposób uczymy; zawsze tłumaczymy, do czego służy dana wiedza; dbamy o każdy szczegół zajęć (od indywidualnego przygotowania do nich, przez punktualność, po szczerość i uczciwe podejście do Ciebie).

Najlepsze narzędzia i warunki do zdobycia wiedzy – gwarantujemy opracowania zadań egzaminacyjnych, znajomość wymagań na poszczególnych etapach kształcenia, nowoczesne metody dydaktyczne, takie jak "odwrócona" lekcja, wirtualna tablica, Quizlet, Kahoot itp.

Uczciwość – prosta i jasna ścieżka kontaktu z nami, zrozumiałe zasady reklamacji czy płatności.

Personalizowane formy zajęć zawsze dostosowane do Twoich wymagań – oferujemy indywidualne lekcje online oraz, w przypadku wybranych Tutorów

i miejscowości, zajęcia stacjonarne.

Pasja – z przyjemnością i najszczerszym zaangażowaniem pomagamy Ci w nauce oraz rozwoju Twoich talentów

i zainteresowań.

Wspólnie nieśmy innym światło wypływające z wiedzy – lux.edu

Per aspera ad adstra – wymagamy najpierw od siebie, a następnie motywujemy Cię i wspieramy w Twojej ciężkiej, systematycznej pracy, uczymy, jak się prawidłowo uczyć, dzięki czemu

z pewnością osiągniesz zamierzony cel.

Twoi Tutorzy

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom