top of page

Zarezerwuj lekcję

online

lub zajęcia stacjonarne

lux.edu.pl_zl_połowa_torusa_rzut
lux.edu.pl_zl_punkt_1

Wybierz poziom lekcji online (szkoła podstawowa, średnia, studia, konkursy oraz olimpiady, języki egzotyczne). Dostępne zajęcia stacjonarne z dojazdem do Ciebie zostały natomiast wymienione w osobnej zakładce.

Przejrzyj interesujące Cię godziny lekcji i dostępnych Tutorów – więcej informacji na temat każdego z nich uzyskasz po kliknięciu na zdjęcie z jego wizerunkiem lub na stronie O nas.

lux.edu.pl_zl_punkt_3

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@lux.edu.pl lub za pośrednictwem Messengera. Jeżeli potrzebujesz kontaktu telefonicznego, prosimy o przesłanie

w wiadomości swojego numeru telefonu – na pewno oddzwonimy!

Pamiętaj – Tutor nigdy nie poprosi Cię o Twoje dane osobowe (pozna on tylko imię, nazwisko i e-maila☺, jeśli samodzielnie podasz, to także numer telefonu) – dla ochrony Twoich danych cała korespondencja odbywa się za pomocą naszego portalu.

lux.edu.pl_zl_punkt_2

Wybierz przedmiot, z którego chcesz poszerzyć swoją wiedzę, nadrobić zaległości, przygotować się do egzaminów lub który po prostu jest Twoją pasją.

Zarezerwuj i opłać lekcję. Na podanego przez Ciebie maila otrzymasz potwierdzenie rezerwacji oraz dokonanej płatności, a w kolejnej wiadomości link do spotkania na platformie Zoom.

lux.edu.pl_zl_punkt_4

W trakcie lekcji próbnej (lekcji zapoznawczej) przedstaw swoje oczekiwania dotyczące formy oraz zakresu prowadzonych zajęć. Dzięki temu wybrany przez Ciebie Tutor będzie w stanie opracować wspólny plan nauki dopasowany specjalnie do Twoich indywidualnych potrzeb. Prosimy pamiętać, że lekcja próbna (lekcja zapoznawcza) jest bezpłatna, trwa do 15 minut oraz ma charakter wyłącznie zapoznawczo-organizacyjny. Tutor nie będzie rozwiązywał dostarczonych przez Ciebie zadań.

lux.edu.pl_zl_okrąg

Zacznij naukę już teraz