Cześć! Hallo! Hello! Привет! 你好!

Witamy serdecznie na naszym blogu. W panującym obecnie zalewie informacji będziemy wyławiać dla Was te najbardziej istotne wiadomości, dzięki czemu oszczędzicie swój bezcenny czas i nerwy. ;)

I tak poinformujemy Was:
  • kiedy zbliżają się egzaminy,

• które uczelnie prowadzą obecnie rekrutacje na studia,

• o jakie stypendia możecie się ubiegać.

Co ponadto?

Przedstawimy Wam sylwetki osób, które mogą stać się prawdziwą inspiracją dla Waszego rozwoju osobistego.

Planujemy także co jakiś czas zamieszczać recenzje zarówno starych, jak i tych nowych książek dostępnych na polskim (i nie tylko ;)) rynku wydawniczym.

Zamieścimy także listę polecanych przez nas kanałów edukacyjno-informacyjnych na YT, dzięki którym możecie miło i pożytecznie spędzić czas w drodze do i z szkoły/pracy/uczelni.

A przede wszystkim...

...będziemy umieszczać zadania i ich rozwiązania z takich dziedzin, jak matematyka, chemia, język chiński, język niemiecki i in. – pomogą Wam one powtórzyć materiał, nabyć nowych umiejętności, a przez to znacznie lepiej od Waszych rówieśników przygotować się do czekających testów oraz egzaminów!

Serdecznie zapraszamy!
54 wyświetlenia